УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

1. ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Основні умови:

Ласкаво просимо додаток "LYCHYLNYK та RAMS" (далі «LYCHYLNYK та RAMS» - «наш» або «ми»). Дякуємо за проявлений інтерес. Ці основні умови застосовуються до користування послугою, а також до інформації і послуг, що надаються через нього, якщо інше не зазначено в додатку або послугу.

Додаткові умови: при використання вами будь-яких Послуг, крім основних умов, також можуть застосовуватися певні умови по конкретній послузі ( «Додаткові умови»). В цьому випадку, якщо виникають суперечності між Додатковими умовами і Основними умовами, то додаткові умови застосовуються щодо послуг.

У сукупності Умови: Загальні умови разом з будь-якими Додатковими умовами утворюють обов'язкове юридичною угодою між вами і LYCHYLNYK та RAMS при використання Сервісів. Це юридична угода згадується нижче як «Умови».

2. ВАШЕ УГОДА З УМОВАМИ

Натискаючи "ПРИНИМАЮ" або користуючись нашими послугами і інформацією, ви визнаєте, що прочитали, розумієте і підтримуєте справжні умови. Натискаючи «ПРИНИМАЮ» або іншим чином звертаючись до нас або використовуючи будь-які Послуги, ви також підтверджуєте, що у вас є законні повноваження приймати Умови від імені себе і будь-якого боку, яку ви представляєте, в зв'язку з використанням вами будь-яких Послуг або інформації. Якщо ви не згодні з Умовами, ви не маєте права користуватися тими чи Послугами або користуватися інформацією представленої в додатку. Якщо ви є фізичною особою, яка вступає до цих Умов від імені юридичної особи, ви підтверджуєте та гарантуєте, що у вас є право представляти цю особу, і ви тим самим погоджуєтеся на те, щоб від імені цієї особи були пов'язані цими Умовами, з умовами "ви" і "ваш" звертаємося до вас і іншим користувачам, які звертаються до Нашим сервісів від імені цього об'єкта.

3. ЗМІНА УМОВ

Час від часу LYCHYLNYK та RAMS може змінювати, видаляти або додавати Умови і залишає за собою право зробити це на свій розсуд. У цьому випадку, ми публікуємо оновлені Умови і вказуємо дату перегляду. Якщо ми порахуємо, що зміни є суттєвими, ми докладемо розумні зусилля, щоб опублікувати помітне повідомлення на веб-сайт (-ів) і повідомити вас про це електронною поштою. Все нові й / або переглянуті Терміни вступають в силу негайно і застосовуються до використання Послуг з дати опублікування. Триваюче використання будь-яких Послуг після нових і / або переглянутих Умов однозначно вказує на те, що ви прочитали, зрозуміли і погодилися з цими Умовами.

4. ЗМІСТ. ДОСТУПНЕ ЧЕРЕЗ ПОСЛУГИ

Надано як є: ви підтверджуєте, що LYCHYLNYK та RAMS не заявляє і не дає гарантій, щодо матеріалу, даних та інформації, таких як файли даних, текст, комп'ютерне програмне забезпечення, (в сукупності, «Контент»), до яких у вас з'являється доступ при використанні програми або через використання Послуг (Сервісів, Служб) Ні в якому разі LYCHYLNYK та RAMS не несе будь-якої відповідальності за будь-який контент, включаючи, але не обмежуючись: будь-який контент, що порушує авторські права, будь-які помилки або упущення в Контенті або за будь-які збитки або шкоду будь-якого роду, що виникли в результаті використання будь-якого вмісту, відправленого, переданого, пов'язаного або доступного на сайті або доступного через Послуги. Ви розумієте, що при використанні Послуг ви можете бути схильні до Контенту, який є образливим, непристойним або небажаним.

Ви погоджуєтеся з тим, що несете повну відповідальність за повторне використання Контенту, що надається через Послуги, включно з наданням належної атрибуції. Перед використанням Контенту, слід ознайомитися з умовами застосовуваної ліцензії, щоб ви знали, що можете і чого не можете робити.

Ліцензування: вміст, що належить LYCHYLNYK та RAMS, товарні знаки LYCHYLNYK та RAMS і програмним кодом, весь контент ліцензується в вимогами законодавства про захист авторських прав, якщо не вказано інше.

5. КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ LYCHYLNYK та RAMS

Використовуючи додаток, користуючись Послугами або реєструючи обліковий запис або відправляючи емайл і починаючи спілкування з нами, через будь-яку з Послуг, ви приймаєте і гарантуєте, що ви досягли повноліття в своїй юрисдикції (зазвичай у віці 18 років). Послуги надаються відповідно до цих Основними умовами використання, Політикою конфіденційності та будь-якими Додатковими умовами, зазначеними на сайті і в додатку.

Реєстрація: ви погоджуєтеся (a) надавати тільки точну та актуальну інформацію про себе (хоча рекомендується використовувати псевдонім замість вашого юридичного імені), (b) підтримувати безпеку ваших паролів та ідентифікації, (c) оперативно оновлювати адресу електронної пошти, вказану вами, щоб він був точним, щоб ми могли зв'язатися з вами, і (d) нести повну відповідальність за всі види використання вашого профілю. Ви не повинні налаштовувати обліковий запис або зв'язуватися з нами, від імені іншої фізичної особи або юридичної особи, якщо ви не уповноважені робити це.

Співпраця з LYCHYLNYK та RAMS: Створення облікового запису входу в систему LYCHYLNYK та RAMS або використання Послуг, не може дозволити вам вважатися членом, акціонером або афілійованою особою LYCHYLNYK та RAMS для будь-яких умов і не дає вам ніяких прав статутних членів, як визначено в будь-якому законі.

Припинення дії: LYCHYLNYK та RAMS залишає за собою право змінювати або припиняти дію вашого облікового запису або надання вам послуг в будь-який час з будь-якої причини або без будь-якої причини.

6. Забороненої поведінки

Ви погоджуєтеся не брати участь в наступних заходах:

1. Порушення законів та прав:

  • Ви не можете (а) використовувати будь-яку Послугу в будь-яких незаконних цілях або в порушення будь-яких місцевих, державних, національних або міжнародних законів, (b) порушувати або заохочувати інших порушувати будь-яке право або зобов'язання перед третьою особою, в тому числі шляхом обмеження, привласнення або порушення прав інтелектуальної власності та конфіденційності.

2.Навязчівое поведінку:

  • Ви не можете використовувати Послуги або будь-яку інформацію, надану через наші служби, для передачі рекламних матеріалів, в тому числі небажаної пошти, спаму, бесід, схем піраміди або будь-який інший форми небажаної діяльності.

3.Взлом:

  • Ви не можете використовувати Послуги будь-яким способом, який міг би відключати, перевантажувати, завдавати шкоди або порушувати надання Послуги або втручатися в використання, будь-який інший стороною Послуг, в тому числі шляхом: (a) завантаження або розповсюдження будь-якого вірусу, рекламного ПЗ , шпигунського ПЗ, хробака або іншого шкідливого коду або (b) втручання або порушення мережі, обладнання або сервера, підключених або використовуваних для надання будь-яких Послуг.

4. Образа інших:

  • Ви не можете передавати або використовувати Контент для шкідливих, образливих, непристойних, агресивних або дискримінують дій, помилкових або вводять в оману або провокують незаконні дії цілях;
  • Ви не можете залякувати або переслідувати іншого через додаток або Послуги; і ви не можете публікувати або передавати особисту інформацію про осіб у віці до 13 років.

5. Подання інших або несанкціонований доступ:

  • Ви не можете представляти іншу особу або організацію або спотворювати свою приналежність до фізичній або юридичній особі при використанні Послуг;
  • Ви не можете використовувати або намагатися використати чужу обліковий запис або персональні дані без дозволу; а також
  • Ви не можете намагатися отримати несанкціонований доступ до Сервісів або комп'ютерних систем або мереж, підключеним до Послуг, шляхом злому пароля або будь-яких інших засобів.

7. ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ

В ПОВНІЙ МЕЖАХ, ДОЗВОЛЕНИХ ЗАКОНОМ, LYCHYLNYK та RAMS ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ (У ТОМУ ЧИСЛІ ЗМІСТ, ДОСТУПНЕ ПО АБО ПОСЛУГИ) ЯК Є І НЕ НАДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, ЩО СТОСУЮТЬСЯ ПОСЛУГ, ПРЯМИХ, НЕПРЯМИХ, ЗАКОНОДАВЧИХ АБО ІНШИХ, У ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, НАЗВИ, комерційної цінності, придатності для ПЕВНИХ ЦІЛЕЙ АБО НЕПОРУШЕННЯ. МИ НЕ НАДАЮТЬ ГАРАНТІЇ ЩОДО, ЩО ФУНКЦІЇ ПОСЛУГ БУДУТЬ безперервно або безперебійного, ЩО ЗМІСТ, ДОСТУПНЕ ЧЕРЕЗ ПОСЛУГИ БУДЕ БЕЗКОШТОВНО, ЩО ДЕФЕКТИ БУДУТЬ ВИПРАВЛЕНІ АБО ЩО БУДЬ СЕРВЕРИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ LYCHYLNYK та RAMS, НЕ МІСТЯТЬ ВІРУСИ АБО ІНШІ ПІДСИСНОЇ. МИ НЕ ГАРАНТУЄМО І НЕ ДАЕМ БУДЬ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ВМІСТУ, ДОСТУПНОГО ЧЕРЕЗ ПОСЛУГИ В УМОВАХ ТОЧНОСТІ, НАДІЙНОСТІ АБО ІНШОГО.

8. ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

В ПОВНІЙ МІРІ, ДОЗВОЛЕНОМУ ЗАКОНОМ, НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН LYCHYLNYK та RAMS НЕ БУДЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ЮРИДИЧНІ ТЕОРІЇ, ЗА БУДЬ-ЯКІ ВИПАДКОВІ, ПРЯМІ, ТАКІ, ЩО НЕПРЯМІ, СПЕЦІАЛЬНІ, ШТРАФНІ АБО ІНШІ ЗБИТКИ, У ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ВТРАТУ ЧАСТИНИ ДОХОДІВ АБО ПОВНІСТЮ ДОХОДІВ, УПУЩЕНУ ПРИБУТКУ, ХВОРОБИ І СТРАХОВИХ ВИПАДКІВ, ЕМОЦІЙНОГО РОЗЛАДИ, ВАРТОСТІ ТОВАРІВ АБО ПОСЛУГ чи подібних ЗБИТКІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ або включення ВАМИ АБО БУДЬ-ЯКІ ТРЕТЬОЇ СТОРОНОЮ, ЩО ВИНИКАЮТЬ У ЗВ'ЯЗКУ З ПОСЛУГАМИ (АБО ПР ЕКРАЩЕНІЕ ДІЇ З БУДЬ-ЯКОЇ ПРИЧИНИ).

В ПОВНІЙ МІРІ, ДОЗВОЛЕНОМУ ЗАКОНОМ, НЕ несемо ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКИХ МНОГООБРАЗИЕ В БУДЬ-ЯКОМУ ЗМІСТ комплекту або ДОСТУПНЕ ЧЕРЕЗ ПОСЛУГИ (В ТОМУ ЧИСЛІ ПРЕТЕНЗІЇ ЩОДО ЦЬОГО ЗМІСТУ), ДЛЯ ВАШОГО ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГ АБО ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ третіми особами ЧЕРЕЗ ПОСЛУГИ. У деяких юрисдикціях не допускається виключення певних гарантій або обмеження відповідальності за випадкові та подальші збитки, а це означає, що деякі із зазначених вище обмежень можуть не ставитися до вас. У цих юрисдикцій є вищевикладеного ВИКЛЮЧЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ БУДУТЬ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ У БІЛЬШОЇ СТУПЕНЯ, ЗАКОНОМ.

9. КОМПЕНСАЦІЯ

Відповідно до закону, ви погоджуєтеся відшкодувати і захистити LYCHYLNYK та RAMS, його співробітників, посадових осіб, директорів, афілійованих осіб і агентів від будь-яких і всіх вимог, збитків і витрат, включаючи розумні гонорари адвокатів, прямо або побічно випливають з (а) вашого порушення Умов , (б) використання вами будь-який з Усдуг і / або (c) Контенту, який ви використовуєте в будь-якому з Сервісів.

10. ПОЛІТИКА конфіденційністи

LYCHYLNYK та RAMS зобов'язується відповідально обробляти інформацію і дані, які ми збираємо за допомогою наших Сервісів, відповідно до нашої Політики конфіденційності, яка включена в справжні Основні умови. Ознайомтеся з Політикою конфіденційності щоб ви знали, як ми збираємо і використовуємо вашу особисту інформацію.

11. ПОЛІТИКА ЩОДО ТОВАРНИХ ЗНАКІВ

Ім'я, логотипи, значки та інші товарні знаки LYCHYLNYK та RAMS можуть використовуватися тільки з нашої згоди, або відповідно до Політики товарних знаків, якщо така опублікована на веб-сайті.

12. СКАРГИ НА АВТОРСЬКІ ПРАВА

LYCHYLNYK та RAMS поважає авторське право, і ми забороняємо користувачам Сервісів відправляти, завантажувати, публікувати або іншим чином передавати будь-який контент на послугах, який порушує права власності іншої особи.

Щоб повідомляти про нібито порушення авторських прав змісті, розміщеному на веб-сайті, що належить або контрольованому LYCHYLNYK та RAMS, відправте Повідомлення про порушення, як зазначено в Законі про авторське право Digital Millennium («DMCA») «Повідомлення і усунення».

13. ПРИПИНЕННЯ

LYCHYLNYK та RAMS може змінювати, призупиняти або припиняти дію або доступ до всіх або до будь-якої частини Послуг в будь-який час з будь-якої причини. Крім того, ваш індивідуальний доступ до послуг та їх використання можуть бути припинені LYCHYLNYK та RAMS в будь-який час і з будь-якої причини. Ви: якщо ви хочете розірвати цю угоду, ви можете в будь-який момент припинити звернення до Послуг і не використовувати їх.