Мобільний додаток

Безкоштовний, розумний мобільний додаток для мешканців України, який дозволяє:

  • Автоматично знімати показання всіх видів лічильників;
  • Зберігати дані на своєму мобільному пристрої;
  • Відправляти дані постачальнику;
  • Виключити помилки при отриманні первинної інформації що дозволить уникнути непорозумінь з нарахуванням за користування послугами.

Після установки мобільного додатка

Ви отримуєте інноваційний інструмент для контролю за роботою лічильників і витрат енергоносіїв у Вашій оселі.

Коли Ви відкриваєте мобільний додаток, ви бачите перелік комунальних послуг яке вам треба контролювати:

Вибираєте, який параметр Вам треба контролювати і відкривається камера смартфона, із спеціально навченим нейронною мережею. Нейронна мережа сама знаходить показання лічильника, фокусується, включає, якщо необхідно освітлення і робить знімок

Після знімка, ви отримуєте на смартфоні дані вашого лічильника

Які можете не тільки зберегти але і відправити через АПИ , що дозволить відразу розмістити в особистому кабінеті отриману інформацію.

Абоненту необхідно вибрати підприємство постачальника до додатку, один раз заповнивши форму з адресою та № особового рахунку.

Якщо дані, які передає абонент на сервер не збігаються, то додаток сповіщає, що абоненту необхідно звернутися до постачальника і перевірити правильність інформації про відповідність номера лічильника, та особового рахунку. Якщо всі дані внесені коректно і додаток отримує підтвердження від бази, то найменування постачальника починає відображатися при відправленні обраної послуги, з низу екрану.

При наступних відправленнях показників , додаток сам буде знаходити номер лічильника і заповнювати форму повторно не потрібно. При розпізнаванню показань лічильника, глибоко навчена нейронна мережа зберігає на сервері не тільки фотографію з точною датою, номер лічильника, показання, а й його марку, рік випуску, штрих і / або QR код.

Відео інструкції:

Про додаток

Робота без інтернету

Додавання підприємств